O mě

Masér Mgr. Michal Ondrej

Člověk je malý vesmír

Mám rád pohyb a sport obecně, hudbu a umění. Obdivuji přírodu, Zemi a vesmír. Je mi blízký čínský pohled na svět – člověk je malý vesmír, ve kterém platí stejné zákony, jako ve velkém vesmíru. I malý vesmír ovlivňuje velký vesmír neboť vše souvisí se vším a každá část i ta nejmenší obsahuje moudrost celku.

Vystudoval jsem pedagogickou fakultu v Liberci 1998 – 2004, obor tělesná výchova a geografie pro II. Stupeň ZŠ. Z toho mě tělovýchova a sport zajímaly především. Správně fungující zdravé tělo je ve středu mé pozornosti.

Poprvé jsem se potkal s masáží ruskou, která urychlovala regeneraci po cvičení a uvolňovala jednotlivé obratle (tzv. prokřupnutí) na soustředění čínského cvičení Wu-shu, když mi bylo 17 let. Následovala čínská masáž stejně zaměřená na urychlení regenerace svalstva po cvičení. Na VŠ jsem se setkal s klasickou masáží. V roce 2007 jsem si doplnil vzdělání a získal osvědčení na klasickou a sportovní masáž a začal jsem masírovat jako OSVČ. Jezdil jsem k lidem, masíroval je a cvičil s nimi. Praxe je největší učitel a u masáží obzvlášť. Dále jsem masíroval na zdravotním středisku na Dukle Liberec, kde jsem se setkal s našimi nejlepšími sportovci. Měl jsem na starosti regeneraci sportovců – masáže, saunu, bazén, vířivou vanu. Cenná a zajímavá zkušenost. Moje poslední pracovní zkušenost byla práce maséra v luxusním 4 hvězdičkovém lázeňském hotelu v Německu v městečku Kirschau. Velmi cenná zkušenost. Naučil jsem se mnoho nových procedur a odmasíroval neuvěřitelné množství lidí. Spolupracoval jsem jak s německými tak s polskými fyzioterapeuty.

Nyní jsem v nové etapě, kdy se opět vracím do Čech a k OSVČ,kdy se snažím všechny zatím dosažené zkušenosti při procedurách uplatnit tak, aby byl klient spokojený a měl z procedury maximální užitek.

Mgr. Michal Ondrej

Certifikáty

Masáže jsou zdravé,

vhodné pro sportovce i normální lidi

ulevují od bolesti, pomáhají proti migréně.
O mých masážích

Masáže jsou zdravé, jsou pro sportovce i normální lidi, ulevují od bolesti, jsou vhodné proti migréně. Lidské tělo je ve středu mého zájmu.

Kdy masíruji

Po-Pá: dle dohody
Sobota: dle dohody
Neděle: zavřeno

Kontakty

Nítovice 49, 37821 Kardašova Řečice
Email: info@masaze-ondrej.cz
Telefon: +420 724 024 154

Ratoch.cz 2017 internetové stránky